Možnosti Stávkovania na Futbal

Pre stávkajúcich na futbal je viacero možností. Ak máte obľúbený tím alebo tím, ktorý by ste chceli vyhrať, môžete si naňho staviť. Ak však máte o tomto športe málo vedomostí, stále môžete zarábať peniaze stávkou na obľúbeného hráča alebo tím vášho tímu. Ak máte vyhranený názor na konkrétny tím, môžete si naňho staviť, že vyhrá.

Medzi možnosti futbalových stávok patrí stávkovanie na šance tímu získať červenú kartu. Okrem tradičných stávok, ako je celkový počet bodov nad/pod, môžete staviť aj na šance tímu na získanie červenej karty. Pri tomto type stávky sa musíte rozhodnúť, na ktorú stranu chcete staviť, pričom výplata závisí od strany tímu, na ktorý vsadíte. Ak však vsadíte na konkrétny počet gólov, môžete staviť na výhru favorizovaného tímu.

Pri stávkovaní na futbal môžete staviť aj na výsledok zápasu. K dispozícii máte rôzne typy stávkových možností. Najprv si môžete staviť na celkový počet strelených gólov oboch tímov. Celkové súčty sú zvyčajne nízke a športové stávky často ponúkajú viac ako dva alebo viac ako 2,5 gólu. Ak stavíte na dva alebo tri góly, polovicu stávky prehráte a polovicu vyhráte.

Môžete tiež staviť na remízu alebo dva tímy. V týchto stávkach si musíte vybrať medzi dvoma tímami, ktoré sa nazývajú stávky „nad/pod“. V tomto prípade sa musíte rozhodnúť medzi nad/pod a pod/pod, čo určí, ktorý tím vyhrá. Remíza by bola výsledkom nerozhodného výsledku, zatiaľ čo bezgólový zápas bude znamenať prehru. Tento typ stávok zvýši vaše šance na výhru v hre.

Najbežnejšie možnosti stávkovania na futbal sú stávky nad/pod a hendikepové stávky. Ak si nie ste istí, ktorý tím hru vyhrá, môžete si staviť na celkové skóre. V prípade remízy môžete staviť na tím, ktorý hru vyhrá. Umiestnením stávky na over/under môžete zvýšiť kurz vašej stávky.

Ak to so stávkovaním na futbal myslíte vážne, mali by ste venovať pozornosť rôznym faktorom. Šanca na hru sa môže rýchlo meniť, čo znamená, že by ste mali zvážiť všetky tieto faktory pred umiestnením stávok. Ak máte čas venovať prieskumu, môžete urobiť najlepšie stávky a užiť si svoj obľúbený tím. Môžete napríklad staviť na tím, ktorý vyhrá určitý zápas. Môžete tiež staviť na tím, ktorý vyhrá šampionát.