Typy Stávok na Futbal

Existuje mnoho rôznych typov stávkovanie na futbal a najlepšie na tom je, že sú všetky veľmi zábavné . V tomto článku preskúmame rôzne typy a vysvetlíme, prečo by ste ich mali používať. Ak ste ešte nikdy nestavili na futbal, nebojte sa. Existuje mnoho spôsobov, ako môžete staviť, a my tu načrtneme niektoré z najpopulárnejších. Cieľom tohto článku je pomôcť vám vybrať si tú najlepšiu stávku pre vás.

Straight Up – Najbežnejší typ futbalovej stávky je priamy, známy aj ako peňažná línia alebo víťaz hry. V tomto prípade stavíte na tím, že vyhrá zápas a proti druhému. Víťazný tím je určený počtom gólov strelených počas hry a hra končí, keď sa hra skončí alebo nedosiahne celkový počet gólov. Stávky na viac/menej sa uzatvárajú na základe počtu strelených gólov nad/pod.

Viac/menej – stávkujúci na futbal uzatvárajú stávky na počet gólov strelených v zápase. Toto je skvelá možnosť pre tých, ktorí sú v stávkovaní noví a nepoznajú futbalové kurzy. Či už vsádzate na favorita alebo na smoliar, nájdete tu rôzne typy stávok, z ktorých si môžete vybrať. A ak chcete staviť na viacero hier naraz, stránky so stávkovaním na futbal vám môžu pomôcť.

Straight Up – Toto je najbežnejšia stávka na futbal. Zahŕňa výber tímu, ktorý zápas vyhrá, bez ohľadu na to, koľko gólov padne v zápase. Pri tomto type stávky sa víťazný tím určí po oficiálnom riadnom hracom čase. Víťazom hry je tím s najvyšším celkovým skóre. Výplaty za tieto stávky sú vyššie, ale riziko prehry je vyššie. Tento typ stávky je vhodný pre stávkarov, ktorí hľadajú príležitosť s nízkym rizikom a vysokou odmenou.

Existuje niekoľko typov stávok na futbal. Najpopulárnejší je straight up, ktorý je známy aj ako money-line alebo game-winner. Pri tomto type stávky si tipujúci vyberú tím, ktorý vyhrá hru a vyhne sa porážke. Táto stávka je často najobľúbenejšia, ale nemá žiadne obmedzenia. Nezabudnite, že je dôležité pochopiť, ako funguje stávkovanie na futbal. Existuje mnoho pravidiel pre rôzne stávky, takže sa uistite, že ste si ich vedomí predtým, ako začnete uzatvárať svoje stávky.

Straight up je jedným z najpopulárnejších typov stávok na futbal. Ide o stávku, v ktorej sa vyberie víťazný tím. Neexistujú žiadne iné stávky s rovnakým výsledkom. Môžete si však staviť na počet strelených gólov v hre. Je to dobrý spôsob, ako určiť celkového víťaza. A vďaka tomu si môžete vybrať najlepšiu stávku pre svoje stávky. Existuje niekoľko ďalších typov stávok, ktoré môžete uzavrieť.